top of page

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Cam Filmi nedir?
  Cam filmi, araç camlarınıza uygulanan bir üründür. İçeriden dışarıya görebilmenizi, dışarıdan içerinin gözükmemesini sağlamakla görevlidir. Kullandığımız cam filmi markası Avangart'tır. Uygulama yaptığımız cam filmlerinde iki seçeneğimiz mevcuttur. Seramik Cam Filmi İçeriden dışarıyı daha net görmenizi ve dışarıdan içerinin koyuluğuna göre değişkenlik göstererek gözükmemesini sağlayan cam filmi türüdür. Seramik cam filmlerimize 10 yıl solmama garantisi vermekteyiz. 2. Amerikan Cam Filmi İçeriden dışarıyı seramik cam filmine göre daha az net görürmenizi ve dışarıdan içerinin koyuluğuna göre değişkenlik göstererek gözükmemesini sağlayan cam filmi türüdür. Amerikan cam filmlerimize 5 yıl solmama garantisi vermekteyiz. Bilgi almak veya uygulama için Online Randevu kısmından iletişime geçebilirsiniz.
 • PPF Kaplama Nedir?
  PPF (Paint Protection Film), araçların dış yüzeyini korumak için kullanılan şeffaf bir poliüretan film tabakasıdır. Bu film, aracın boya yüzeyini çizilmelere, taş çarpmalarına ve diğer dış etkenlere karşı korur. Kaliteli bir uygulama ve düzenli bakım ile uzun yıllar dayanabilir. Ancak, kullanım koşulları ve bakım düzeyi de dayanıklılığı etkileyebilir. Şeffaf bir filmdir ve aracın orijinal görünümünü değiştirmez. Tamamen şeffaf olduğu için aracın rengini veya dış görünümünü etkilemez. PPF kaplamalı araçlar, normal araçlar gibi temizlenir. Hafif bir sabunlu su ve yumuşak bir bez kullanılarak temizlik yapılabilir. Kesinlikle aşındırıcı temizlik maddelerinden kaçınılmalıdır. PPF kaplama istenildiğinde çıkarılabilir. Bu işlem içinde EG GARAGE'ı tercih edebilirsiniz. PPF kaplama olarak kullandığımız ürünün markası Prosec'dir. 180 mikron değerinde ve TPH, TPU ppf kalma çeşitleri mevcut. Bilgi almak veya uygulama için Online Randevu kısmından iletişime geçebilirsiniz.
 • LED Ampul nedir?
  LED Ampuller, araç ışığının daha iyi aydınlatmasına ve sürüş esnasında geceleri daha aydınlık görmenize olanak sağlar. LED Ampul olarak kullandığımız ürün markası Photon'dur. Kullandığımız Photon ürünleri; Photon MileStone, Photon Ultimate, Photon Ultra, Photon Mono, Photon Neo, Photon Zero, Photon Duo Yukarıdaki kullandığımız ürünler kalitesine göre sıralandırılmıştır. Araçlarınızın far merceğine, araç marka ve modeline göre kullanacağımız ürün değişiklik gösterecektir. Bilgi almak veya uygulama için Online Randevu kısmından iletişime geçebilirsiniz.
 • Amerikan Park Işık Modülü nedir?
  Amerikan park ışık modülü, araçların park ederken yan taraflardaki ışıkları yanarak aracın boyutunu gösteren bir aydınlatma sistemidir. Bu, aracın etrafındaki alanı daha iyi görmeyi sağlar. Aracın yan taraflarına monte edilen ışıklar aracılığıyla çalışır. Araç park ederken veya sürücü yan sinyal verdiğinde, bu ışıklar otomatik olarak yanar ve çevredeki alanı aydınlatır. Özellikle karanlık ortamlarda veya dar park alanlarında park etmeyi kolaylaştırır. Yan taraflardaki ışıklar, aracın boyutunu ve konumunu daha iyi belirlemenize yardımcı olur. Amerikan park ışık modülünün montaj hizmetini vermekteyiz. Bilgi almak veya uygulama için Online Randevu kısmından iletişime geçebilirsiniz.
bottom of page